My Photo

Ordering Information

Tomi on Twitter is @tomiahonen

 • Follow Tomi on Twitter as @tomiahonen
  Follow Tomi's Twitterfloods on all matters mobile, tech and media. Tomi has over 8,000 followers and was rated by Forbes as the most influential writer on mobile related topics

Book Tomi T Ahonen to Speak at Your Event

 • Contact Tomi T Ahonen for Speaking and Consulting Events
  Please write email to tomi (at) tomiahonen (dot) com and indicate "Speaking Event" or "Consulting Work" or "Expert Witness" or whatever type of work you would like to offer. Tomi works regularly on all continents

Tomi on Video including his TED Talk

 • Tomi on Video including his TED Talk
  See Tomi on video from several recent keynote presentations and interviews, including his TED Talk in Hong Kong about Augmented Reality as the 8th Mass Media

Subscribe


Blog powered by Typepad

« My E7 Review: Nokia's Best Phone Ever.. To Annoy and Aggravate Loyal Nokia Users: The superphone that could have been (and should have been) | Main | Do I Really Have To? Ok, ok, ok. I will do update to Nokia disaster year, after Profit Warning »

May 27, 2011

Comments

Reverse Osmosis

Water purification methods, which has been trying for many years on the developments and innovations in the industry on a daily basis to reflect the most effective treatment to provide immediate follow-up period of the devices managed by the company always these days, a new generation treatment systems in the manufacturing, marketing, and carries out the installation.

Ultrafiltrasyon

The environmental disasters, the increasing damage caused by harmful gas emissions and deteriorating ecological balance in the most basic vital elements affects not interfere downturn, at least in human beings searching for alternatives to remedy the "stop" has sought to find ways of saying.

Su Arıtma Sistemleri

Bunun yanı sıra tüm bu üstün standartlı tesislerin sonradan duyacağı teknik destek ve yedek parça tedarikini de sağlayan firmamız; proses, kullanım ve içme suyu için gerek duyulan alt yapı ve sistem çalışmalarına da imzasını atmaktadır.

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Uzman ekspertizlerimiz eşliğinde nakledeceğimiz alanı ve yeni adresi önceden inceleyip analiz ederek, detaylı bir hareket planı hazırlıyor, günü geldiğinde sorunsuz yürüyen bir süreç için ön hazırlık yapıyoruz. Sadece nakliye araçlarımız ile ulaşım desteği değil, alanın toplanması, mobilya ve cihazların demontesi, modern paket çözümlerine sarılarak taşınmaya hazır hale getirilmesi gibi kapsamlı işlere de imzamızı atıyoruz. Üstelik güvenliği ön planda tutarak olası hasar durumları için tüm süreci sigorta kapsamına alıyor, zarar tazmin garantisi sunuyoruz. Müşterilerinin elini bile değmeden taşınabilmelerinin imkanlarını sunan kuruluşumuz, tüm bu hizmetleri oldukça ekonomik fiyatlara sağlıyor.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

İstanbulun 1957'de ilçesi olmuştur . Köy yerleşimi olmayan ilçede 13 mahalle mevcuttur . Hava alanına yakınlığı sebebiyle istanbul'un dışarıya açılan semti olma özelliğine sahiptir. İlçe tarihi yarımadadan surlarla ayrılmıştır. İstanbulu'un çokça göç alan bu ilçesidir. Kalabalık bir nüfusa ve sahipliği yapan ve İstanbul'a geliş gidiş trafiğinin ana duraklarından biri olan Üsküdar halkının evden eve nakliyat , ofis , mağaza taşımacılık gibi her türlü nakliyat işlemi için bir telefon uzağınızdayız.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avrupa yakasında bulunan ilçe merkezi yerlerden biri olarak oldukça kalabalık ve işlek bir ilçemizdir. Nüfusu oldukça yoğun olan ilçemizde pek çok firma ve dükkan da bulunmaktadır. İstanbul Üniversitesi ve daha bir çok eğitim kurumunun merkezi konumundadır. Bu kadar merkezi durumda olan ilçemizde taşımacılık sektörüde oldukça aktif geçmektedir. Firmamız Avcılar evden eve nakliyat işlemlerini sürdürürken hasarsız, hijyenik ve hızlı olmaya dikkat etmektedir. Ayrıca ofis taşımacılığı çalışmalarımızı tüm detayları düşünerek eksiksiz ve zamanında yürütmeye özen göstermekteyiz.

İzmir Nakliyat

İzmir, Anadolu Yarımadasının batısında yer alan bir ilimizdir. Türkiye’nin üçüncü en kalabalık olan ilidir. Ayrıca Türkiye’nin en gelişmiş olan kentidir. Türkiye’nin en batı kısmında denize kıyısı olup kuzeyinde Balıkesir, güneyinde Aydın ve doğusunda Manisa ili ile çevrilidir. Ülkemizin önemli akarsularını barındırmaktadır. Bu akarsular, Küçük Menderes, Gediz ve Bakırçaydır. Bitki örtüsü yönünden Akdeniz İkliminin etkisi altındadır. İl Foça, Çeşme, Gümüldür ve Özdere sahil ve plajlarıyla turistlerin ilgi odağı konumundadır. Şehirlerarası taşıma yapan firmamız hızlı ve güvenli bir nakliye hizmeti sağlar. Evden eve taşımacılıkta güvenli, kaliteli ve ekonomik çalışmayı ve rahatlığını bizimle yaşayacaksınız. Evden eve nakliye ve diğer taşımalara uygun dizayna sahip araç filomuz ve uzman kadromuzla sizlere iyi bir hizmet sunmaktayız. Siz de kaliteli, doğru, ambalajlama hizmeti, montajlı bir hizmet arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Fiyatlarımızın uygunluğunu göreceksiniz. Profesyonelce hizmet garantisi veren Firmamız , size en uygun nakliye fiyatları sunmaktadır. Akdeniz evden eve ofis taşıma işinizi sorunsuzca yapmak için firmamızı seçiniz. Siz müşterilerimize hizmet sunmak bize mutluluk verecektir.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli istanbul'un en kalabalık ilçelerinden biridir. Giderek nüfusu artan bir ilçedir. Günümüzde Anadolu yakasının en çok göç alan ilçesidir. Giderek kalaablıklaşmaya devam eden ilçe aynı zamanda ekonoımik anlamda da çeşitlilik göstermektedir. Küçük imalat sanayileri, konfeksiyon atölyeleri gibi çeşitli işyerlerinin yanında merkezinde çokça mağazayı barındıran Sltanbeyli'nin sadece ekonomisi değil yaşayan insanların kültüren farklılıkları da çeşililik gösterir.

The comments to this entry are closed.

Available for Consulting and Speakerships

 • Available for Consulting & Speaking
  Tomi Ahonen is a bestselling author whose twelve books on mobile have already been referenced in over 100 books by his peers. Rated the most influential expert in mobile by Forbes in December 2011, Tomi speaks regularly at conferences doing about 20 public speakerships annually. With over 250 public speaking engagements, Tomi been seen by a cumulative audience of over 100,000 people on all six inhabited continents. The former Nokia executive has run a consulting practise on digital convergence, interactive media, engagement marketing, high tech and next generation mobile. Tomi is currently based out of Helsinki but supports Fortune 500 sized companies across the globe. His reference client list includes Axiata, Bank of America, BBC, BNP Paribas, China Mobile, Emap, Ericsson, Google, Hewlett-Packard, HSBC, IBM, Intel, LG, MTS, Nokia, NTT DoCoMo, Ogilvy, Orange, RIM, Sanomamedia, Telenor, TeliaSonera, Three, Tigo, Vodafone, etc. To see his full bio and his books, visit www.tomiahonen.com Tomi Ahonen lectures at Oxford University's short courses on next generation mobile and digital convergence. Follow him on Twitter as @tomiahonen. Tomi also has a Facebook and Linked In page under his own name. He is available for consulting, speaking engagements and as expert witness, please write to tomi (at) tomiahonen (dot) com

Tomi's eBooks on Mobile Pearls

 • Pearls Vol 1: Mobile Advertising
  Tomi's first eBook is 171 pages with 50 case studies of real cases of mobile advertising and marketing in 19 countries on four continents. See this link for the only place where you can order the eBook for download

Tomi Ahonen Almanac 2009

 • Tomi Ahonen Almanac 2009
  A comprehensive statistical review of the total mobile industry, in 171 pages, has 70 tables and charts, and fits on your smartphone to carry in your pocket every day.

Alan's Third Book: No Straight Lines

Tomi's Fave Twitterati